Home| SOS Homophobie lanceert 'presidentiële' campagne |  |
De Franse belangenvereniging SOS Homophobie heeft in het kader van de aankomende presidentsverkiezingen een bijzondere campagne gelanceerd. De zes presidentskandidaten worden op affiches afgebeeld in de armen van 'hun' liefhebbende homoseksuele en lesbische ouders.
Het bijschrift bij de affiche met uittredend president Nicolas Sarkozy luidt: "Nicolas aussi aurait pu avoir deux mamans lesbiennes. Et il aurait aussi heureux." (Nicolas had ook twee lesbische mama's kunnen hebben. En hij had even gelukkig geweest.").
Naast Sarkozy zijn er ook affiches met François Hollande (Parti Socialiste), Eva Joly (Les Verts), Jean-Luc Mélenchon (Front de Gauche), François Bayrou (MoDem) en Marine Le Pen (Front National). Die laatste ligt, allicht met een kwinkslag, in de armen van een interraciaal homokoppel.
Bekijk de affiches hier.
|
Gepost op: 17 april 2012 » Gepost door: KDJ » 1274 keer gelezen Gerelateerd
|
|
|
|