Home| Jobstudent gezocht voor hulp bij FAQ onderzoek |  |
Het Instituut voor Tropische Geneeskunde is op zoek naar een jobstudent (m/v) om vanaf december 2009 mee (administratieve) ondersteuning te bieden in het kader van HIV-onderzoek. Het onderzoek is beter gekend onder de naam FAQ, dat na een eerste fase in 2007 nu in een tweede fase beland is.
In september 2009 startte het Instituut voor Tropische Geneeskunde onder impuls van de
Vlaamse Overheid en in samenwerking met Sensoa met de tweede fase van de studie. In deze fase worden cijfers verzameld over het aantal homo/bimannen in het homo-uitgaansleven, datt HIV positief is. Dit doet men door naar homosauna's, -clubs, -bars en -events te gaan en daar de mannen ten eerste een vragenlijst te laten invullen, ten tweede bij hen een bloeddruppel via een prikje in de vinger af te nemen
Concreet is het Instituut voor Tropische Geneeskunde op zoek naar;
• Gemotiveerde jobstudent die begaan is met het thema HIV en de doelgroep
homo/bimannen.
• Bij voorkeur student sociaal werk/sociologie/psychologie/arts/verpleegkunde
(optioneel ervaring met SPSS)
• Bereid zijn om vanaf december 2009 :
1) ondersteuning te bieden bij het invoeren
van data,
2) ondersteuning te beiden bij de dataverzameling, veldwerk maximaal 2
maal per week (vooral vrijdag/zaterdagavond) voornamelijk in Antwerpen, maar
soms ook te Gent.
Aanbod
• Je wordt betaald volgens de officiële barema's voor jobstudenten +
verplaatsingsvergoeding
• Korte opleiding rond HIV/SOA en de onderzoeksmethodiek
• Extra incentives (gratis ingang, consumpties,…)
• Indien interesse : idee voor thesisonderwerp
Lijkt wel iets voor jou? Neem dan contact op met Wim Vanden Berghe door een mailtje te sturen naar wvandenberghe itg.be. Meer informatie over het FAQ onderzoek vind je op www.faqit.be.
|
 Gepost op: 25 november 2009 » Gepost door: NM » 1495 keer gelezen Gerelateerd
|
|
|
|